Skip to contentSkip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

РЕШЕНИЕ № 671 Прието с Протокол № 26/14.10.2021 г.

На основание чл. 21, ал. 2, във връзка с чл. 21, ал. 1, т. 8 от Закона за местното самоуправление и местната администрация, чл. 8, ал. 1 и 2, чл. 34, ал. 4 от Закона за общинската собственост, и чл. 46, ал. 8 от Наредба № 1, на Общински съвет – Русе, за общинската собственост, Общинският съвет реши:

Дава съгласие Община Русе да дари в полза на всяко от физическите лица и на институциите в сферата на училищното и предучилищното образование, посочени в нарочния списък – Приложение № 1, неразделна част от настоящото решение, по съответния брой движима вещ – частна общинска собственост – компостер.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

                   (Иво Пазарджиев)

Приложение № 1

Списък на физическите лица, жители на гр. Русе, кварталите Средна кула, Долапи, ДЗС и Образцов чифлик, институции в сферата на училищното и предучилищното образование, заявили желание за използване на компостери, закупени от Община Русе.

  1. Ивелина Красимирова Симеонова   – гр. Русе, м. „Левента“, ул. „Обзор“ №29
  2. Детелина Любомирова Здравкова – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Албена“ №9
  3. Емил Стефков Стойчев – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Поп Хаританов“ №24
  4. Йорданка Любенова Ванкова-Мечева – гр. Русе, кв. „Средна кула“, м. „Караач“
  5. Симеон Йорданов Събчев – гр. Русе, м. „Астарджийка“
  6. Цветелина Тодорова Бенкова-Иванова – гр. Русе, кв. „Родина-4“, ул. „Осоговска планина“ №2
  7. Ирен Пенчева Петкова – гр. Русе, ул. „Сяр“ №43  
  8. Татяна Валентинова Христова – гр. Русе, м. „Астарджийка“, ул. „Втора“
  9. Димитър Георгиев Вълков – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Мадара“ №16 А
  10. Атанас Велоков Якимов – гр. Русе, м. „Люляците“
  11. Мара Иванова Иванова – гр. Русе, кв. „Средна Кула“, ул. „Къкрина“ №6          
  12. Дарина Игнатова Гицова – гр. Русе м. „Камусчия“, бул. Гоце Делчев, ул. Славяни 5  
  13. Любомир Стефанов Димитров – гр. Русе,   кв. „Средна кула“, м. „Гълъбец“
  14. Диана Василева Георгиева    – гр. Русе, ул. „Мидия Енос“ №54             
  15. Павлин Митков Пенчев – гр. Русе, кв. Долапи, ул. „Божурище“ №14    
  16. Румяна Цонкова Георгиева  – гр. Русе, кв. „Средна кула“, м. „Мерата“
  17. Катя Георгиева Петрова – гр. Русе, кв. „Дружба-3“, ул. „Григор Пърличев“ №6
  18. Красимира Минкова Ганчева – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Враца“ №7     
  19. Ваня Стефанова Велчева – гр. Русе, м. „Караорман“ 4     
  20. Генчо Йончев Папазов – гр. Русе, ул. „Места“ №8
  21. Генчо Йончев Папазов – гр. Русе, ул. „Места“ №8
  22. Ставри Николов Ставрев – гр. Русе, м. „Бъзов дол“ – кв. „Доляпи“
  23. Недялка Иванова Цветкова    – гр. Русе, бул. „Цар Освободител“ №48             
  24. Пламен Тодоров Петров – гр. Русе, м. „Кръста“, бул. България, ул. Христо Македонски
  25. Росица Керчева Петкова – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Стремление“ №21     
  26. Милко Борисов и Тинка Борисова    – гр. Русе, ул. „Доспат“ №8
  27. Милена Атанасова Ачева – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Кольо Фичето“ №6
  28. Мария Йорданова Неделчева – гр. Русе, бул. „Родина“ №16                               
  29. Гергана Петрова Ганчева – гр. Русе, бул. „Тутракан“ №22                                  
  30. Милко Стефанов Борисов – гр. Русе, ул. „Бузлуджа“ №10           
  31. Диана Венелинова Генчева – гр. Русе,кв. „Средна кула“, ул. „Харманли“ №12 А
  32. Емануил Петров Савчев – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Дъбрава“ №2 А    
  33. Митко Великов Ачев – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Хан Пресиян“ №1          
  34. Павел Великов Бъчваров – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Йордан Йовков“ №34
  35. Гицка Христова Мицова – гр. Русе, ул. „Войводова“ №30                       
  36. Гицка Христова Мицова – гр. Русе, ул. „Ильо войвода“ №2                                
  37. Петя Димирева Димитрова – гр. Русе, м. „Касева чешма“                       
  38. Румяна Тодорова Панчева – гр. Русе, м. „Хаджигенова чешма“              
  39. Людмил Михайлов Михайлов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Албена“ №11   
  40. Румен Димитров Йорданов   – гр. Русе, ул. „Стара планина“ №13                    
  41. Росица Кънчева Койлазова    – кв. „Средна кула“, ул. „Върбица“ №3                 
  42. Емил Игнатов Игнатов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Хан Кардам“ №13       
  43. Галена Станчева Станчева – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Стремление“ №39
  44. Павел Великов Бъчваров – гр. Русе, ул. „Ахтопол“ №3     кв. „Средна кула“    
  45. Георги Димитров Георгиев   – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Минзухар“ №1  
  46. Динчо Стефанов Дамянов – гр. Русе, ул. „Огражден“ №13         
  47. Станчо Русанов Станчев – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Йордан Йовков“ №5
  48. Цветомир Николов Цанев – гр. Русе, м. Гълъбец   
  49. Красимира Григорова Вулова – гр. Русе, ул. „Балкан“ №17                                
  50. Лъчезар Володев Милев  – гр. Русе, ул. „Владая“ №2                                          
  51. Николай Петков Янков – гр. Русе, с.о. ДЗС, ул. Г.С.Раковски“ №14
  52. Пламенка Русева Ачева – кв. „Долапите“, ул. „Белослав“ №11   
  53. Марияна Иванчева Тодорова – кв. „Долапите“, ул. „Свиленград“ №16 
  54. Станимир Стефков Иванов – кв. „Средна кула“, ул. „Димитър Талев“ №28      
  55. Камен Александров Марков – гр. Русе, ул. „Хан Омуртаг“ №5   
  56. Лилия Великова Бонева – гр. Русе, кв. „Дружба-1“, ул. „Устово“ №11 А
  57. Мирослав Илиев Гецов – гр. Русе, м. „Нови Халваджи“  
  58. Цветелина Кирилова Николова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Цанко Дюстабанов“ №9
  59. Николай Дончев Христов – гр. Русе, ул. „Балкан“ №15 Б                        
  60. Андреана Петрова Неделчева – гр. Русе, м. „Хаджигенова чешма“       
  61. Женя Георгиева Несторова    – гр. Русе, м. „Хаджигенова чешма“        
  62. Павлин Богданов Петров – гр. Русе, м. „Астарджийка“    
  63. Дончо Георгиев Георгиев – гр. Русе, кв. „Долапите“                    
  64. Жулиета Маринева Йорданова – гр. Русе, м. „Караач“, ул. „Пета“                     
  65. Диана Божинова Младенова – гр. Русе, м. „Стари Астарджи“    
  66. Румяна Симеонова Илиева и Илиян Илиев – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Харманли“ №30
  67. Огнян Богданов Якимов – гр. Русе, кв. „Долапи“, ул. „Несебър“ №22 А           
  68. Ралица Иванова Дачева – гр. Русе, кв. „Средна кула“, м. „Мерата“        
  69. Магдалена Бонева Малчева-Дакова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Колю Фичето“ №29   
  70. Магдалена Бонева Малчева-Дакова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Ардино“ №18
  71. Димитринка Димитрова Георгиева – гр. Русе, кв. „Дружба-2“, ул. „Мальовица“ №4
  72. Цветанка Александрова Петкова      – гр. Русе, ул. „Момчил войвода“ №4
  73. Димитър Бенев Димитров – гр. Русе, ул. „Стефан Стамболов“ №2                    
  74. Ралица Димова Иванова – гр. Русе, м. „Караманлийка“   
  75. Ваня Петева Радулова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Бачо Киро“ №4         
  76. Боян Каменов Симеонов – гр. Русе, ул. „Алея Бели брези“ №12, вх. 2              
  77. Весела Ленкова Димитрова   гр. – гр. Русе, ул. „Алея Момина сълза“ №5        
  78. Даниел Димитров Митев – гр. Русе, ул. „Богдан войвода“ №3                           
  79. Айдън Ибиш Гаджал – гр. Русе, м. „Гълъбец“       
  80. Стефко Георгиев Михайлов – гр. Русе, м. „Караманлийка“         
  81. Матей Петров Матев – гр. Русе, кв. „Средна кула“
  82. Емил Кънчев Енчев – гр. Русе, м. „Левента“                                 
  83. Илиян Атанасов Атанасов – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Бели лом“ №4    
  84. Галина Пенкова Николова – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Тополовград“ №2   
  85. Стоян Вълков Благословинов – гр. Русе, ул. „Изола планина“ №20                   
  86. Ангел Петров Петков – гр. Русе, м. „Караач“                                                        
  87. Георги Станчев Ангелов – кв. „Долапите“, ул. „Владея“ №8                               
  88. Елия Людмилова Благоева – гр. Русе, кв. Касева чешма, м. „Караманлийка“
  89. Пламен Великов Ачев – гр. Русе, кв. „Допалите“, ул. „Хан Пресиян“ №1        
  90. Веска Костадинова Атанасова – гр. Русе, кв. „Долапи“ ул. „Созопол“ № 10     
  91. Пламен Валентинов Симеонов – гр. Русе, местност „Люляците“          
  92. Велизар Калчев Димов – гр. Русе, ул. „Стефан Стамболов“ № 12                     
  93. Галя Стоянова Тодорова – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Владая“ №21             
  94. Венцислав Димитров Дечев – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Карлово“ №20
  95. Живко Иванов Шаханов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Хасково“ № 5            
  96. Иван Михайлов Иванов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Мануш войвода“        
  97. Иван Михайлов Иванов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Мануш войвода“        
  98. Петър Димитров Петков – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Стремление“ №2      
  99. Красимир Петров Илиев  – гр. Русе, местност „Кабаклъка“ №5
  100. Даринка Георгиева Йорданова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Елхово“
  101. Мариана Иванова Янева – гр. Русе, гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Владия“ № 9
  102. Тихомир Трифонов Трифонов – гр. Русе, местност „Сърнен дол“ № 15
  103. Диана Иванова Николова  – гр. Русе, ул. „Шести Септември“ №19   
  104. Пламен Костадинов Шеев – гр. Русе, ул. „Градинарска“ № 5
  105. Явор Николов Павлов – гр. Русе, ул. „Драч“ №3                      
  106. Славка Крумова Павлова – гр. Русе кв. „Средна кула“, ул. „Незнайна“        
  107. Цвета Павлова Ненова – гр. Русе, ул. „Люботрън“ №10                     
  108. Петър Стойков Петров – гр. Русе, местност „Ломски отдел“             
  109. Павел Йорданов Димитров – гр. Русе, в. з. Касева чешма, ул. „Чемерика“
  110. Павел Йорданов Димитров – гр. Русе, в. з. Касева чешма, ул. „Чемерика“
  111. Тодора Пенчева Минкова  – гр. Русе, вилна зона „Касева чешма“     
  112. Светослав Любомиров Ковачев – гр. Русе, кв. „Средна кула“, ул. „Слав“ № 15 Б   
  113. Владимир Петров Игнатов – гр. Русе, кв. „Долапи“, ул. „Боженци“ №3                   
  114. Росен Великов Русанов – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Хасково“ №1                      
  115. Пламен Бажанов Петров   гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Белослав“ №5                   
  116. Румянка Йорданова Иванова – гр. Русе, ул. „Боженци“ №11  
  117. Румянка Йорданова Иванова – гр. Русе, ул. „Боженци“ № 11А          
  118. Ирина Ангелова Ангелова – гр. Русе, кв. „Средна кула“, местност „Астарджийка“
  119. Зорница Венелинова Пейкова – гр. Русе, кв. „Долапите“, ул. „Елисейна“ № 2
  120. Силвия Илиева Рачева – гр. Русе, местност „Папаз дере“                              
  121. Иван Михайлов Рекинов – гр. Русе, местност „Папаз дере“   
  122. Камен Емилов Кожухаров – гр. Русе, ул. „Лозарска“ №49      
  123. ДГ Зора – Ирена Иванова Пенчева – Гр. Русе, ул. „Измаил“ №4                                
  124. ДГ Иглика – Румянка Иванова Вайбл – гр. Русе, ул. „Видин“ №11                            
  125. ДГ Незабравка – Мирослава Савова Колева – гр. Русе, ул. „Българска морава“ №7а
  126. ДГ Незабравка – Мирослава Савова Колева – гр. Русе, ул. „Мидия енос“ №4         
  127. ДГ „Приказен свят“ – Светла Иванова Яркова – с. „Николово“, ул. „Мургаш“         
  128. ДГ „Приказен свят“ – Светла Иванова с. Просена, ул. „Васил Левски“ № 27          
  129. ДГ Пролет – Станислава Иглова Дончева – гр. Русе, ул. „Котовск“ №15
  130. ДГ Пролет – Станислава Иглова Дончева с. Червена вода, ул. „Отец Паисий“ №2
  131. ДГ Радост  – Светла Цанева Илиева – гр. Русе,  ул. „Дондуков Корсаков“ №5         
  132. ДГ Радост  – Светла Цанева Илиева  –  гр. Русе, ул. „Батак“ №4                    
  133. ДГ Радост  – Светла Цанева Илиева –  гр. Русе, ул. „Богдан войвода“ №6                
  134. ДГ Радост  – Светла Цанева Илиева –  гр. Русе, ул. „Червен“ №5                               
  135. ДГ Ралица – Силвия Димитрова Стоянова – гр. Русе, ул. „Алеи Възраждане“  №5 
  136. ДГ Ралица – Силвия Димитрова Стоянова – гр. Русе, ул. „Доростол“ №135
  137. ДГ Райна Княгиня – Цветомира Руменова Йорданова – гр. Мартен, ул. „България“ № 69
  138.     ДГ Райна Княгиня – Цветомира Руменова Йорданова – с. Сандрово, ул. „Васил Левски“ №3
  139. ДГ Роза – Дарина Иванова Димитрова – с. Ново село, ул. „Трети март“ №5             
  140. ДГ Роза – Дарина Иванова Димитрова – с. Тетово, ул. „Пейо Яворов“ №10             
  141. ДГ Роза – Дарина Иванова Димитрова – с. Семерджиево, ул. „Иван Вазов“ №6                 
  142. ДГ Роза – Дарина Иванова Димитрова – с. Хотанца, ул. Св. Св. „Кирил и Методий“ №5
  143. ДГ Русалка – Снежина Хараламбиева Никова   гр. Русе, ул. „Шумнатица“ №4                  
  144. ДГ Русалка – Снежина Хараламбиева Никова – гр. Русе, ул. „Чипровци“ №13а                  
  145. ДГ Слънце – Ирена Петрова Минчева – гр. Русе, ул. „Шейново“ №14         
  146. ДГ Слънце – Ирена Петрова Минчева – гр. Русе, ул. „Доростол“ №24                                 
  147. ДГ Снежанка – Екатерина Петрова Иванова – гр. Русе, ул. „Илинден“ №5              
  148. ДГ Снежанка – Екатерина Петрова Иванова – гр. Русе, кв. „Дружба 3“, зад бл. 4   
  149. ДГ Червената шапчица – Теменужка Димитрова Тодорова – гр. Русе, бул. „Христо Ботев“ №1
  150. ДГ Червената шапчица – Теменужка Димитрова Тодорова – гр. Русе, бул. „Христо Ботев“ №1
  151. ДГ Червената шапчица – Теменужка Димитрова Тодорова гр. Русе, Кв. „Чародейка юг“, ул. „Тодор Икономов“ – фил. Светилник                                                                      
  152. ДГ Червената шапчица – Теменужка Димитрова Тодорова с. Бъзън, ул. „Пирин“ № 3
  153. ДГ Чучулига – Скарлет Сведалинова Гвоздейкова – гр. Русе, ул. „Борислав“ № 4
  154. ДГ Чучулига – Скарлет Сведалинова Гвоздейкова – гр. Русе, ул. „Борислав“ №4    
  155. ДГ Чучулига – Скарлет Сведалинова Гвоздейкова – гр. Русе, ул. „Иглика“ №2
  156. ДГ Чучулига – Скарлет Сведалинова Гвоздейкова – гр. Русе, ул. „Иглика“ №2
  157. ДГ Детелина – Елена Николова Славчева – гр. Русе, ул. „Рига“ №36            
  158. ДГ Детелина – Елена Николова Славчева гр. Русе, ул. „Рига“ №36                          
  159. ДГ Звездица – Райна Добрева Великова – гр. Русе, ул. „Ловеч“ №25 
  160. ДГ Звездица – Райна Добрева Великова гр. Русе, ул. „Ракитово“ №1                       
  161. ДГ Здравец – Диана Борисова Калбанова – гр. Русе, ул. „Захари Стоянов“ №36     
  162. ДГ Здравец – Диана Борисова Калбанова – гр. Русе, ул. „Захари Стоянов“ № 36    
  163. ДГ Здравец – Диана Борисова Калбанова – гр. Русе, ул. „Захари Стоянов“ № 36    
  164. ДГ Синчец  Десислава Бориславова Йорданова – гр. Русе, ул. „Бачо Киро“ № 10
  165. ДГ Синчец – Десислава Бориславова Йорданова кв. Долапите, ул. „Стремление“ № 22
  166. ДГ Синчец  Десислава Бориславова Йорданова с. Басарбово, ул. „Стефан Караджа“ № 8
  167. ОУ Отец Паисий – гр. Мартен – Блага Костадинова Найденова – гр. Мартен, ул. „България“ №47
  168. ОУ „Тома Кърджиев“ – гр. Русе – Юлиян Стефанов Илиев – гр. Русе, ул. „Байкал“ № 2
  169. ПГ по туризъм „Иван П. Павлов“ – Ренета Николова Вълева –  бул. „Липник“ № 4
  170. ПГДВА „Йосиф Вондрак“ – Мариана Колева Гъркова – гр. Русе, ул. „Алкесандровска“ № 108
  171. ПГ по облекло „Недка Иван Лазарова“ – Русе – Диана Ангелова Иванова – гр. Русе, ул. „Велико Търново“ 21
  172. ПГСАГ „Пеньo Пенев“ –  Камелия Петкова Денчева – гр. Русе, бул. „Цар Освободител“ № 105 А
  173. СУ „Възраждане“ – Станислав Атанасов Георгиев – гр. Русе, ул. „Студентска“ №2
  174. СУПНЕ „Фридрих Шилер“ – гр. Русе – Искра Димитрова Иванова – гр. Русе, ул. „Измаил“ № 2
  175. Английска гимназия „Гео Милев“ – Маргарита Василева Янакиева – Йорданова –  гр. Русе, ул. „Алеи Възраждане“ №3
  176. Математическа гимназия „Баба Тонка“ – Галина Живкова Бобева – гр. Русе, ул. „Иван Вазов“ № 18
  177. ОУ „Алеко Константинов“ – Юлиян Георгиев Гюрчев – гр. Русе, бул. „България“ №96
  178. ОУ „Братя Миладинови“ – гр. Русе – Камен Рашев Минков – гр. Русе, ул. „Алеи Възраждане“ №54
  179. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Росица Любенова Владова – с. Николово, ул. „Плиска“ № 1
  180. ОУ „Олимпи Панов“ – д-р Вергилия Георгиева Грънчарова – гр. Русе, ул. „Сърнена гора“ №36
  181. ОУ „Отец Паисий“  – с. Тетово – Свилен Александров Попов – с. Тетово
  182. ОУ „Отец Паисий“ – гр. Русе – Биляна Петева Алексиева – ул. „Александровска“ № 95
  183. ПГСС „Ангел Кънчев“ – Милена Колева Досева – гр. Русе, кв. „Образцов чифлик“

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

                   (Иво Пазарджиев)