Списък на допуснатите кандидати за съдебни заседатели за Районен съд – Русе

Кандидатите ще бъдат изслушани от временната комисия на Общински съвет – Русе, създадена с Решение № 165/21.05.2020 г., както следва:
Кандидати с номера от 1 до 55 на 27 август 2020г., от 9 часа в гр. Русе, пл. „Свобода“ № 6, ет. 6, зала „Свети Георги“

Кандидати с номера от 56 до 111 на 28 август 2020г., от 9 часа в гр. Русе, пл. „Свобода“ № 6, ет. 6, зала „Свети Георги“.

1. Даяна Иванова
2. Ива Начева
3. Диана Христова
4. Галя Миланова
5. Росица Янкова
6. Валентин Лилов
7. Алексей Рибчев
8. Янина Андреева
9. Симеон Петров
10. Татяна Дончева
11. Лили Стоева
12. Мирослав Русев
13. Венелин Димитров
14. Розалия Вичева
15. Десислава Йорданова
16. Албена Бенкова
17. Силвия Филева
18. Игнат Игнатов
19. Теменуга Христова
20. Галина Цвяткова
21. Елизабет Цвяткова
22. Васил Василев
23. Иван Стефанов
24. Десислава Величкова
25. Виолета Стефанова
26. Светла Джаджева
27. Радина Трифонова
28. Мария Енева
29. Галя Даскалова
30. Вася Шаповалова
31. Марияна Върбанова
32. Ивайло Върбанов
33. Атанас Маринов
34. Евелина Маринова
35. Красимир Петков
36. Анка Симеонова
37. Илия Илиев
38. Йорданка Тодорова
39. Стоян Суванджиев
40. Александър Иванов
41. Наталия Тодорова
42. Недко Недев
43. Митко Станев
44. Росица Минчева
45. Веселина Василева
46. Аспарух Фурнаджиев
47. Иринка Неделчева
48. Елка Чавдарова
49. Люба Модева
50. Татяна Йорданова
51. Велина Митова
52. Галина Радкова
53. Галина Шопова
54. Димитър Тодоров
55. Весела Иванова
56. Виргиния Шишкова
57. Явор Маринов
58. Ваня Атанасова
59. Дияна Пенчева
60. Светлана Стефанова
61. Павлин Петров
62. Екатерина Маринова
63. Мария Димитрова
64. Михаела Тодорова
65. Иван Георгиев
66. Петя Димитрова
67. Пламена Василева
68. Нели Йорданова
69. Халиме Нуридин
70. Юлиана Иванова
71. Ирина Радославова
72. Ина Шаркова
73. Рени Иванова
74. Петър Соколов
75. Нела Димитрова
76. Милена Цонева
77. Димитринка Маринова
78. Стефка Русинова
79. Светлана Бонева
80. Диана Тодорова
81. Лидия Николова
82. Даниел Нанков
83. Юлиян Ламбев
84. Магдалена Георгиева
85. Владислав Нанов
86. Петя Минчева
87. Александър Димитров
88. Петя Георгиева
89. Пламен Димитров
90. Владислав Кръстев
91. Диана Митева
92. Даниела Колева
93. Радостина Пашева
94. Виолета Йоницова
95. Клара Лакова
96. Гергана Георгиева
97. Людмила Атанасова
98. Пресиана Данева
99. Аби Стоянова
100. Анахид Костадинова
101. Илия Костов
102. Магдалена Пазарджиева
103. Росица Кръстева
104. Петрана Йосифова
105. Митко Вълев
106. Ирина Зебилянова
107. Петя Грозева
108. Деяна Стойкова
109. Валерия Горнячка
110. Веселина Антонова
111. Пламен Иванов